Rs Medya Web Tasarım Firması sign now

Web tasarım firması, İnternet sektörünün çok fazla gelişmesi ve hayatımızda yer edinmesiyle birlikte bu alanlara olan ilgi her geçen gün artmaya başladı. Özellikle teknolojik anlamda yaşanan gelişmeler tablet ve akıllı telefonların bambaşka bir seviyeye ulaşmasını sağladı. Durum böyle olunca tüm işlerimizi internet üzerinden halledebilir hale geldik. Dolayısıyla bu durum marka ve firmaların internet üzerinde var olmalarını bir gereklilikten ziyade ihtiyaç haline getirdiğinden web tasarım sektörü de buna paralel olarak gelişim gösterdi.

Firmanız için bir sitenin ne ifade ettiğini biliyorsunuzdur. Bu nedenle sitelerinizi her zaman geliştirmek durumda olduğunuzun da farkındasınızdır. Özellikle Google birçok algoritma değişikliğine giderek, daha kullanışlı bir internet dünyası yaratmayı hedefliyor. Bunun içinde var olan internet sitelerinin yeniliklere ayak uydurması lazım. İşte bu noktada Google, internet sitelerini yeniliklere açık hale getirmeyenleri cezalandırıyor. Bu ceza ise arama sonuçlarında gerilere düşme şeklinde gerçekleşiyor. Bir sitenin Google arama sıralamasında gerilere düşmesi, aynı zamanda satışlarının da azalması anlamına geldiğini herkes bilir.

Peki ama ne yapılması gerekiyor?

Kurumsal web sitelerinizin yenilemeyi düşünüyor veya sıfırdan bir site tasarımı hizmeti almayı planlıyorsanız, yapmanız gereken doğru bir ajans seçmek olacaktır. Çünkü mobil uyumlu web siteleri ve yeni tasarım teknolojilerinin kullanarak yapılması gereken siteleri, ancak kaliteli bir ajans gerçekleştirebilir.

Bu kapsamda web tasarım firması olarak deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla beraber dinamik, kaliteli, estetik ve şıklığın bir arada sunulduğu site tasarımlarına imza atıyoruz. Müşteri taleplerini dinliyor, not alıyor, notlar üzerinde beyin fırtınası gerçekleştiriyor ve en ideal tasarımları sunuyoruz. Sektörünüzde öncü olmak ve en iyi kurumsal kimliğinize uygun web tasarımına sahip olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çünkü…

- Estetik kaygılarımız var. Kurumsal tasarımlarda tipografiye çok önem veriyoruz. Tek ilham kaynağımız doğa ve tabiat…
- Sadeliğin ve şıklığın bir arada sunulması için çalışıyoruz. Gözü yormayan, renk uyumuna dikkat edilmiş, mesajı boğmayan ve net bir şekilde sitenin amacını ortaya koyan, dilerseniz scroll tarzı web siteleri tasarlıyoruz.
- Google dostu siteler yapmaya önem veriyoruz. Çünkü ülkemizde en çok kullanılan arama motorunun Google olduğunun fakındayız. W3C standartlarına uygun kodlamalar yaptığımız gibi, HTML 5 teknolojisi ve CSS 3 tasarım nimetlerinden faydalanıyoruz. Flash kullanmıyoruz. Tasarımsal SEO konusuna ehemmiyet vererek, birinci sınıf siteleri sizle sunuyoruz.
- Mobil cihazların gelişmesine ve çeşitlenmesine paralel olarak, web sitelerinin her platformda düzgünce çalışması gerekiyor. Bu nedenle uzman tasarım ekibimizle beraber mobil uyumlu web tasarımları yaparak, her cihazda kullanıcı deneyimine önem veren siteleri müşterilerimize sunuyoruz.
- Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran, kurumsal kimliğinizle yüzde yüz uyumlu siteler ortaya çıkarıyoruz.

Web Tasarım Firması olarak Neler yapıyoruz?
Her sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar web tasarım dünyasına aşığız. Kaliteli ve dinamik site tasarımlarını, sektörün çizgilerini de düşünerek kodluyor ve ziyaretçi kitlesine en uygun tasarımlar ortaya koyuyoruz. Bu anlamda kuaför siteleri, inşaat ve emlak siteleri, otel ve restoran sitesi, dernek, okul, kurumsal ve anaokulu sitesi tasarımlarıyla birçok sektörün ihtiyacını cevap veriyoruz. Özel projeler ve müşterilerin taleplerine dikkat ederek, en ideal site tasarımlarının ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Kalite her zaman fark yaratmaktır
Sektörünüzde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Bunun için imajınızı ve prestijinizi olumlu yönde etkileyecek bir siteye sahip olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Kırpma, ücretsiz ve bedava olan sitelerle imaj ve kurumsal bir kimlik taratmanız mümkün olmayacaktır. Bu sebeple estetik bir tasarıma sahip, profesyonel web siteleri yaptırarak kurumsal kimlik ve marka konumlandırma çalışmaları yapabilir, imaj ve prestij yaratabilirsiniz.

İnternet ortamında güvenin ne kadar önemli olduğunun fakında mısınız? Peki sitelerinizin kötü ve amatör olması durumunda müşterilerin ürün ve hizmet alabileceklerini düşünüyor musunuz? Kesinlikle hayır! Çünkü internette yüzlerce alternatifiniz var ve o alternatiflere ulaşmak bir müşteri veya ziyaretçi için bir tık kadar kolay!

Müşteri kaybetmenin bu kadar kolay olduğu bir zamanda hale kurumsal web sitesi tasarımları konusunda yavaş davranıyorsanız, müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmaya devam ediyorsunuz demektir. Güven sağlamak için internetteki vitrininiz olan web sitenizi profesyonel kılın!

Detaylar: www.rsmedya.net

rsmedya.net

Sign The Petition

OR

If you already have an account please sign in, otherwise register an account for free then sign the petition filling the fields below.
Email and the password will be your account data, you will be able to sign other petitions after logging in.

Privacy in the search engines? You can use a nickname:

Attention, the email address you supply must be valid in order to validate the signature, otherwise it will be deleted.

I confirm registration and I agree to Usage and Limitations of Services

I confirm that I have read the Privacy Policy

I agree to the Personal Data Processing

Shoutbox

Who signed this petition saw these petitions too:

Sign The Petition

OR

If you already have an account please sign in

Comment

I confirm registration and I agree to Usage and Limitations of Services

I confirm that I have read the Privacy Policy

I agree to the Personal Data Processing

Goal
1 / 50

Latest Signatures

  • 11 February 20171. rsmedya
    I support this petition

rsmedyaBy:
WorkIn:

Tags

web tasarım

Share

Invite friends from your address book

Embed Codes

direct link

link for html

link for forum without title

link for forum with title

Widgets